Нові фасадні панелі від компанії Taktl LLC

Фасадні панелі від компанії Taktl LLC для стін в будівництві.

Нещодавно американська компанія Taktl LLC з Піттсбурга, штат Пенсільванія, анонсувала нову лінійку панелей для оформлення фасадів стін. Панелі для стін виготовлені з надміцного бетону (UHPC) і надають необмежені можливості для дизайнерів та архітекторів. Як заявляє компанія, панелі VECTR стануть відмінною альтернативою фасадним матеріалам, що використовуються сьогодні в будівництві, таким як склофібробетон (GFRC), традиційний збірно-литий бетон, високо-пресований ламінат і камінь.

Стінові панелі VECTR виготовляються із бетонної суміші найвищого класу, з ретельно вивіреним складом інгредієнтів, тому вони мають виняткову міцність на вигин. Ця характеристика, особливо актуальна для будівництва вигнутих фасадів і арок. Також ці панелі для стін відрізняються низьким коефіцієнтом лінійного розширення – всього 0,01 мм.

Стандартна товщина панелей – 1,26 сантиметри. Випускаються вони у восьми різних кольорах (від білого до теракотового кольору) і різних текстурах (від матового до імітації деревини, очерету, каменю, текстилю). Максимальний розмір панелей: 116,84 х 274.32 сантиметри, однак, легкість і простота обробки листів матеріалу забезпечують швидкість монтажу.

Стінові панелі VECTR повністю готові до установки і не вимагають додаткового захисного покриття для підтримки міцності, чудового зовнішнього вигляду та інших експлуатаційних характеристик. Варто відзначити, що завдяки відсутності капілярних отворів в матеріалі, панелі практично не схильні до структурних руйнувань від процесів заморожування, інфільтрації солей та інших впливів.

Матеріал може бути використаний для облицювання як зовнішніх, так і внутрішніх стін – цегляних, бетонних, керамзитних, а також в якості облицювання для тонких перегородок, систем вентиляції тощо.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *