Міст у Сінгапурі “Хвилі Хендерсона” – Hеnderson Wаves Bridgе

У Сінгапурі величезна кількість дивовижних споруд, які приваблюють мандрівників з різних куточків планети, і якраз однією з таких можна назвати міст «Хвилі Хендерсона». Зовні він схожий на змію на гілці, яка оповила її своїм тілом. Hеnderson Wаves Bridgе відомий на весь світ, — це найвищий міст у місті і місцеві жителі з повагою відносяться до цього будівельного об’єкту.

Над проектом мосту працювали відразу три компанії “IJP” з Лондона, а також місцева архітектурна фірма “RSP Architects Planners” та інженери з “Ingenieros PTE Ltd”. У 2005 році був розроблений і затверджений план, а через рік почалося будівництво, яке тривало до 2008 року.

Міст складається із зігнутих сталевих ребер, які через один підносяться над палубою. Хвилі Хендерсона знаходиться між парками Маун Фабер і Телиць Бланга Хілл-Парк.

Сталевий каркас обшитий дерев’яними дошками з лісу Балау, батьківщиною якого є Південно-східна Азія. Жовте дерево без проблем переносить спеку і вологу, що як не можна краще підходить для такого спорудження. Довжина мосту сягає майже 300 метрів, а розташований він 36-ти метровій висоті над шосе Хендерсона. Опорою для метало-дерев’яних конструкції служать залізо-мідні опори.

Вигини мосту несуть не тільки візуальну функцію, але і практичну: вони використовуються в якості ніш, в яких облаштовані лавки і крісла, у яких можна насолодитися захоплюючими видами на навколишню природу. Всього таких хвиль налічується сім штук. Більш того, «хвилі» виконують роль дахів, які служать захистом для відпочиваючих від сонячних променів або вітрових потоків.

Сінгапурський міст Hеnderson Wаves Bridgе
Міст у сінгапурі Hеnderson Wаves Bridgе

З мосту «Хвилі Хендерсона» перед вами постає дивовижний вид на природні парки, дороги, гавань і все місто в цілому. Не дивно, що тут на прогулянці можна зустріти не тільки цікавих туристів, але й місцевих жителів, які з радістю приходять сюди зі своїми дітьми на відпочинок. Приходять сюди і молоді пари, і навіть молодята для фотосесії. Однак, енергію таких місць краще всього відчуваєш в тиші та спокої, коли ніщо і ніхто не відволікає тебе від «спілкування» з природою і тому рекомендуємо приходити сюди або вранці, або ввечері, оскільки в денний час доби тут багато людей.

Незважаючи на те, що інноваційний міст прекрасний у будь-який час доби, ще краще зустріти на ньому схід або захід сонця. Якщо є бажання здивувати свою другу половинку, тоді можна прийти сюди вночі, коли в силу вступає підсвічування і спорудження починає м’яко світитися, створюючи романтичну обстановку.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *