Міст Хелікс в Сінгапурі

Інноваційний міст Хелікс в Сінгапурі

Міст Хелікс – це одна із найцікавіших і найкрасивіших інноваційних будівель у світі. Знаходиться міст в Сінгапурі, а виконаний у вигляді молекули ДНК. Архітектура моста має оригінальний і неповторний дизайн, так що подібна споруда чудово вписалася в загальну картину цієї місцевості.

Відкриття мосту відбулося в 2010 році. Відомим архітекторам знадобилося зовсім небагато часу, щоб оцінити по достоїнству всю пишність цієї споруди. Пам’ятка зроблена в спіралеподібній формі і повинна нагадувати молекулу ДНК. Як заявили самі творці, міст символізує життя і постійне зростання. Головним архітектором проекту виступив австралійський фахівець, продумавший найдрібнішу деталь у роботі над мостом. Перед ним стояло завдання – неординарність, яка об’єднується з технічними аспектами, які повинні відповідати будівництві.

Ненав’язлива структура та загнута форма мосту повинні були елегантно вписатися в загальну картину вишуканої архітектури міста. У той же час, бути захистом від дощу, оглядовим майданчиком з видом на місто, а найголовніше — отримати схвалення у майстрів по фен-шую. Як ви вже зрозуміли, головним натхненником для авторів проекту служила генетична молекула, з якої ми всі з вами перебуваємо. На території мосту обладнано п’ять оглядових майданчиків, з яких відкривається дійсно приголомшливий вид на затоку. Найбільш мальовничий міст є в нічний час, коли безліч світлодіодів починають свою роботу.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *