Танцюючі вежі (Dancing Towers) район Санкт-Паулі у Гамбурзі, Німеччина

Dancing Towers - «Танцюючі вежі»

Dancing Towers, що перекладається як «Танцюючі вежі» – це два хмарочоси, розташовані в німецькому місті Гамбург. Автором проекту є відомий німецький архітектор з іранським корінням Хаді Тегерані. Дизайн цих будівель не простий, їх головна «фішка» полягає в тому, щоб зовні здавалося, ніби вони притискаються один до одного. За словами Тегерані, на втілення такого оригінального задуму, його надихнув красивий і пристрасний танець танго. Подібно танцюристам, кружляють в любовному ритмі, будинки ніби зливаються в обіймах, а потім знову віддаляються.

Таку неординарну назву башти отримали, як зрозуміло, із-за свого екстер’єру. Фасад архітектурного творіння складається із сталевих конструкцій з незграбною формою і великими вікнами. Скляний атріум виконує роль з’єднувача.

Будівлі, загальною площею 33,537 м² в основному використовується під офіси. Нижній поверх обладнаний під музичний клуб і різні бутіки. В майбутньому вежі хочуть розширити, побудувавши в восьмиповерховому крилі 217-кімнатний готель.

Висота свічки (тієї, що вище) досягає майже 90 метрів, а на будівництво інноваційного проекту витрачено €180 млн. Перші цеглини у фундамент майбутніх «танцюристів» заклали наприкінці осені 2009 року. А на момент офіційного відкриття веж, яке відбулося 4 квітня 2013 року, 90 відсотків їх площ вже мали своїх орендарів.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *