Архітектурний шедевр данця зросте у Китаї

Архітектурний шедевр данця зросте у Китаї

Відомий данський архітектор Хеннінг Ларсен, який 10 років тому спроектував будівлю Королівської опери в Копенгагені, яка вважається однією з найбільш значних архітектурних споруд міста, оприлюднив план будівництва свого нового шедевра — оперного театру в Китаї. Будівлю буде зведено поблизу міста Ханчжоу, в 180 кілометрах на північний захід від Шанхаю. Оперний театр стане частиною своєрідного культурного парку, до складу якого також увійдуть драматичний театр, два музеї, школа мистецтв, кілька загальноосвітніх та інших установ.

Майбутній будинок опери, згідно із планом, розміститься в середині озера, оточеного великою парковою зоною. Таке розташування зробить оперний театр епіцентром культурного комплексу. Фасад проектованої будівлі, звернений у бік міста і прикрашений декоративною решіткою у вигляді трикутників, буде «нависати» над водною гладдю озера.

Робота данського архітектора — лише один з багатьох проектів, виконаних відомими західними містобудівниками на території Китаю. Серед інших добре відомих імен можна назвати лорда Нормана Фостера, який кілька років тому спроектував будівлю Пекінського аеропорту в китайському національному дусі — у формі дракона.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *