Красиві бамбукові двері від компанії Green Goods

Бамбукові двері - нові рішення для кімнати.

Нещодавно каліфорнійська компанія Green Goods, чия діяльність пов’язана з наданням виключно екологічно чистих будівельних продуктів і послуг, випустила на ринок нову колекцію кімнатних дверей, виготовлених з бамбука.

Ці двері, що поєднують в собі вишукану красу і міцність, можуть стати унікальним декоративним елементом дизайну інтер’єру, виконані у будь-якому стильовому рішенні.

Компанія з гордістю заявляє, що у виробництві бамбукових дверей використані екологічно безпечні і ті, які не містять токсинів матеріали. У колекції Bamboo Collection зібрано кілька серій дверей, виконаних у різних стилях: Flush (гладкі щитові двері), Stile & Rail (фільончасті двері), French (двері з французьким склом та використанням художнього скла), а також в авторському виконанні Design. Внутрішня частина щитових дверей виготовлена з сільськогосподарської пшениці, для лицьової частини використаний твердий бамбуковий шпон 32 мм завтовшки. Двері інших серій мають серцевину з твердого масиву деревини тополі або деревно-волокнистої плити МДФ, також покриту бамбуковим шпоном 32 міліметрової товщини. Торці дверей обшиті двох-міліметровим бамбуковим шпоном.

Бамбукові двері можуть бути виготовлені в різних варіантах виконання: стандартні, розсувні, складні, з одним або двома дверними полотнами, тощо.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *