Нові рухливі стінові системи для оптимальної організації простору офісу

Нові рухливі стінові системи для оптимальної організації простору офісу

Підлогові-стельові рухливі стінові системи є самим оптимальним рішенням для швидкої адаптації простору мінливих вимог дизайну. Ці модульні і реконфігуровані компоненти користуються особливою популярністю при розробці бізнес-дизайну офісних та адміністративних приміщень.

Враховуючи зростаючий попит на такі системи, філадельфійська компанія Transwall недавно представила красиві і реконфігуровані архітектурні рухомі стіни. Слоган компанії – «Зміни неминучі». Він відображає суть сучасного будівництва і дизайну – забезпечення можливості будь-яких змін до вимог простору.

Підлогова-стельова стінова система від Transwall відрізняється широкими горизонтально орієнтованими панелями, має інтегровані компоненти і додаткові кріплення до стелі. Естетично приваблива і багатофункціональна, система дозволяє не тільки швидко встановлювати стіни, але і розміщувати в них елементи для прокладки необхідних комунікацій.

Система поєднує в собі міцність металу, легкість алюмінію, елегантність скла і дерева, та має десятки параметрів. Гнучка і проста в установці, вона дозволяє організувати комфортні, ергономічні, екологічно чисті робочі простори з низьким рівнем шуму, забезпечуючи високу енергоефективність комерційних приміщень. Як стверджує компанія, оформлення модульних стін може бути змінено без демонтажу встановлених конструкцій.

Підлогові-стельові стінові системи від Transwall доступні в широкому асортименті колірних варіантів і оздоблення стін. У стінні панелі легко інтегруються системи обслуговування з відсіками для розміщення електро-мережевих кабелів. На стінах також можна встановити полиці і контейнери, виготовлені як з скла, так і з непрозорих матеріалів. Стінові панелі складаються із знімних елементів, які забезпечують обслуговуючому персоналу легкий доступ до інфраструктури з мінімальним втручанням в робочі процеси.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *