Шпалери з вбудованими світлодіодами від компанії Meystyle

Шпалери з вбудованими світлодіодами

На сьогоднішній день шпалери є одним з найпоширеніших матеріалів для внутрішньої обробки. Але якщо на сьогодні деякі вважають, що традиційні паперові або вінілові шпалери старомодні, то лондонська компанія Meystyle може запропонувати своє інноваційне рішення – шпалери з вбудованими світлодіодами і навіть кристалами Сваровскі.

У новій колекції від Meystyle представлені 22 різних моделей шпалер, дизайн яких був натхненний древньою культурою майя. У колекції переважають помаранчевий, бірюзовий і золотий кольори, а світлодіоди і кристали Сваровскі вставляються в шпалери ручним способом співробітниками компанії.

Варто відзначити, що за способом виготовлення і загального ефекту, шпалери Meystyle відрізняються від концепції світлодіодних шпалер, представленими у минулому компанією Philips. Шпалери із колекції Meystyle наклеюються на стіни, як і традиційні шпалерні покриття.

У нижній частині кожного рулону знаходяться два металевих квадрата, які після наклеювання шпалер на стіні, з’єднуються з найближчою електричною розеткою. Компанія стверджує, що номінальний термін служби світлодіодів в шпалерах становить 50 000 годин, так що є нагода кілька років поспіль милуватися красою і незвичністю малюнка на стінах власної кімнати.

Компанія виготовляє шпалери тільки на замовлення, тому при бажанні клієнта дизайнери Meystyle можуть розробити індивідуальний дизайн шпалер, який буде гармонувати із загальним стилем декоративного оформлення кімнати.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *