Українські будівельні компанії модернізують виробництво

будіндустрія та виробницто будматеріалів поспішає порадувати будівельників і споживачів

Український державний Департамент нормативно-методичного забезпечення промислового і цивільного виробництва, будіндустрії та виробництва будматеріалів поспішає порадувати будівельників і споживачів.

Згідно з інформацією Міністерства статистики, станом на сьогодні, цілих 12 вітчизняних компаній, що займаються виробництвом і збором будівельного обладнання та техніки в Київському регіоні, були значно модернізовані, а також оснащені новою апаратурою, яка забезпечить більш високу продуктивність. Наприклад, у Київському районі планують спорудити завод швидко-монтованих конструкцій.

Фахівці Департаменту стверджують, що надалі більше 30 об’єктів даної індустріальної галузі, будуть переобладнані відповідно з новітніми вимогами щодо технології. За оцінками експертів, сектор будівельних послуг і будматеріалів зможе забезпечити більш 85 відсотків потреб українського будівельного ринку вітчизняною продукцією. Більш того, дані інновації дозволять збільшити обсяги експорту будівельних товарів. Таким чином, вітчизняний будівельний сектор зможе постачати самих українців і споживачів в інших країнах якісною будівельною продукцією за невисокою ціною.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *