Відкрито нове еко-місто Фуджісава в Японії

Відкрито нове еко-місто Фуджісава в Японії

В Японії відбулася церемонія відкриття міста Фуджісава. Еко-інноваційне місто здатне автономно розвиватися протягом 100 років, повідомляє. Реалізований проект був задуманий як модель для енергоефективних та екологічних міст майбутнього. Вартість будівництва склала 507 мільйонів доларів.

Центральний об’єкт еко-міста – футуристичний комплекс Fujisawa SST Square. Через нього буде здійснюватися управління всіма об’єктами інфраструктури та оброблятися інформація про роботу еко-інноваційних систем міста. У комплексі розміщені кафе, кухня для занять кулінарією, приміщення для різноманітних майстер-класів і навіть аудиторія для організації еко-освітніх семінарів. В кінці року заплановано відкриття культурного комплексу в південній частині Fujisawa SST Square.

Перші мешканці еко-інноваційного міста вже оселилися у своїх нових оселях. У кожному з них встановлено сонячні панелі, побутові акумуляторні батареї та енергозберігаючі комплекси. Для тих, хто не користується особистим транспортом, приготовані стоянки, на яких можна орендувати міський електрокар.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *