Яке майбутнє очікує квартири-студії?

яке майбутнє у квартир під назвою "студіо"?

Що таке квартира-студія знають практично всі. Це підтвердило і опитування, проведене в минулому році nochleg.kiev.ua. 92% респондентів точно вказали відмінні характеристики такого житла: функціональний простір вітальні, кухні і спальні, як правило, невелика площа і відносна цінова доступність.

В середньому вартість квартири-студії на 10% – 20% менше, ніж вартість житла класичного планування. Не дивлячись на це, за даними опитування, лише 25% потенційних покупців готові купити квартиру-студію. Інші вважають таке житло незручним з наступних причин: через неможливість проживати там з дітьми, із-за відсутності шансу усамітнитися і через запахи кухні, які поширюються на весь житловий простір.

Дійсно, в квартирах-студіях, які зводяться сьогодні, все це є. І зазначені незручності роблять таке житло придатним лише для одиноких людей, або пар, які не планують “обзаводитися потомством”.

Проте, вже зовсім скоро на будівельному ринку з’являться студії іншого типу, в яких відносно комфортно зможуть проживати невеликі сім’ї. Мова йде про «полуторакімнатні» квартири або, як їх називають в Америці, “one bedroom”. Це житло, в якому є одна, часто дуже невелика спальня, а решта простору об’єднують інші функціональні зони. Переваги таких квартир очевидні: зберігається велика зона, в якій можна комфортно працювати та збирати друзів, і з’являється так звана приватна зона, що надає можливість спокійно відпочивати.

На зображеннях приклади квартир one bedroom:

Приклад квартири one bedroom, або квартири студіо.
Квартира студіо, або нова за назвою one bedroom.
Що таке "one bedroom", або як називають - квартира студіо?


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *