Клапан на скло пакетах для вентиляції квартири

Клапан вентиляції на скло-пакети від АЕРЕКО

Протяги, шум із вулиці, холод в квартирі, всі ці неприємні явища відбуваються тому, що у квартирі встановлені вікна старого зразка. І тільки тому люди встановлюють вікна з сучасними скло-пакетами. Адже не секрет, що за своїми тепло-захисними і звукоізоляційними властивостями, нинішні вікна на багато кращі, ніж застарілі дерев’яні рами. Вони більш практичні, відрізняються підвищеною енергозберігаємістю, ергономічністю, ну і врешті-решт, красиві.

Якщо поставленні нові вікна, відремонтовані вікна старого зразка, то є надія, що у квартирі ще довгий час буде комфорт і затишок. Але раптом виявляється, що на скло-пакетах з’являється конденсат, в кутах кімнати з’явилася цвіль, у квартирі стало незатишно, незвично сиро й задушливо. Звичайно ж, винні вікна. Але тут є помилка. Осередок проблеми в системі вентиляції. Необхідна правильна організація повітряного обміну у квартирі. Адже правильна циркуляція повітря, може позбавити від усіх поточних проблем.

Вирішення проблеми – вентиляція за допомогою клапану на пластикових вікнах

Після установки скло-пакетів приплив повітряного потоку в квартиру з вулиці припиняється, немає і відтоку. Не рятують ситуацію і системи з мікро щілинним провітрюванням, відкриванням вікон навстіж. Але, як все-таки вирішити цю не просту задачу? Це припливна вентиляція і вентиляція приміщень у квартирах.

Клапан АЕРЕКО на скло пакетах для вентиляції квартири

Найкраще вирішення проблеми — це установка шумо захисного вентиляційного клапану АЕРЕКО. Клапани АЕРЕКО не вимагають наявність електроживлення, і дозволяють провітрювати приміщення не відкриваючи вікон. Підвищилася вологість в приміщенні, клапан відкрився, вологість знизилася, клапан закрився. Тому ймовірність утворення конденсату, зводиться до мінімуму. Також клапани АЕРЕКО володіють відмінними звукоізоляційними властивостями і простотою установки. Їх можна встановлювати на вже наявні вікна в стулки.

Далі порада про декоративну штукатурку.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *