Про обігрівальні прилади, їх порівняння

Про обігрівальні прилади

З настанням холодів стає актуальною проблема додаткового обігріву в приміщенні. Постає одвічне питання про те, який же прилад обігріву стане найбільш прийнятним за ціною та за властивостями, іншими словами, який же вибрати обігрівач для кімнати?

Першою справою стане визначення, для чого потрібен буде обігрівач, і як довго він має працювати. Коли приміщення погано опалюється і в будинку є діти, то швидше за все, стане актуальним прилад для тривалого обігріву квартири. Масляний радіатор стане найбільш прийнятним варіантом з усіх. Переваги масляних радіаторів полягають у тому, що вони практично не видають особливого шуму, відмінна теплоізоляція допоможе приміщенню швидко і максимально опалюватися.

Масляні радіатори абсолютно безпечні для маленьких дітей, тому що об них не можна сильно обпектися, вони споживають розумну кількість енергії і безпечні в пожежному плані. Плюсом масляних обігрівачів можна вважати і те, що вони можуть знаходитися без нагляду і працювати тривалий час в різних режимах.

Масляний радіатор виставляється в певному режимі і у нього є додаткова функція вентиляції для того, щоб повітря в приміщенні не ставало надто сухим.

Для додаткового обігріву кімнати в приміщенні також підійде конвекторний обігрівач. Якщо порівнювати з масляним обігрівачем, то таку модель обігрівачів можна встановлювати на стіну, що зробить його недоступним для дітей. Керувати конвекторним обігрівачем можна за допомогою дистанційного пульта управління. Установка на стіну даної моделі додаткового обігріву приміщення стане зручною для приміщень з євроремонтом, тому що такий монтаж дозволяє обстановці кімнати залишатися незмінною.

Мінусом конвекторних обігрівачів вважається відсутність можливості перенесення їх в іншу кімнату або приміщення. Установка даного типу радіаторів, схожа з установкою спліт-системи, а це говорить про те, що зняти такий тип обігрівача буде неможливим.

Якщо фінансові можливості не дозволяють придбати вищеописані моделі обігрівачів, то в такому випадку можна зупинити свій вибір на моделях, які дають швидкий обігрів і є найдешевшими у ряді сучасних обігрівачів.

Теплові вентилятори дають миттєве тепло шляхом нагрівання елементів і циркуляції гарячого повітря в приміщенні. При придбанні даної моделі потрібно врахувати, що теплові вентилятори є найбільш небезпечними в плані пожежної безпеки. Такий тип обігрівачів не дозволяє залишати їх без нагляду, тому що будь-який папір, який впав на елементи обігріву теплового вентилятора, може стати причиною пожежі в приміщенні. Також даний тип обігрівачів не можна експлуатувати тривалий час, як це можливо з масляними та конвекторними. Другим основним моментом у виборі обігрівача вважається потужність.

Для стандартної кімнати, квадратура якої не перевищує двадцяти п’яти квадратів можна вибрати обігрівач потужністю трохи більше двох кіловат. Знову ж, потрібно враховувати наскільки потужнім є опалення, яке випромінюють батареї в кімнатах. Якщо радіатори опалення обігрівають кімнату цілком достатньо, тоді цілком вистачить потужності приблизно в півтора кіловата. З сильним пониженням температурного режиму можна вибрати обігрівач із збільшеною потужністю. Необов’язково включати відразу всю потужність, можна регулювати обігрівач в залежності від перепаду температур.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *