Виготовлення штучного каменю своїми руками

Штучний камінь своїми руками

Камінь в інтер’єрі виглядає чудово. За його допомогою можна втілити безліч яскравих і оригінальних ідей, які будуть доречні в будь-якому будинку. Звичайно, натуральний камінь доступний не всім через його дорожнечу, зате можна втілити свої задуми, використовуючи камінь штучний.

Під штучним каменем для інтер’єру сьогодні розуміють три види матеріалів, а не один, як можна було б подумати. Це в першу чергу матеріал, в якому натуральна кам’яна крихта склеюється спеціальними речовинами, камінь на основі цементу, та камінь на основі гіпсу.

В інтер’єрі сьогодні найчастіше використовують штучний камінь, який виготовляється на основі гіпсу. Всупереч загальноприйнятій думці матеріал з гіпсу виходить дуже міцними, завдяки спеціальним добавкам, які були ретельно підібрані технологами.

Сьогодні матеріали для виготовлення штучного каменю можна придбати абсолютно вільно. Їх можна відшукати, наприклад, у великих супермаркетах будівельних матеріалів, спеціалізованих магазинах і на фірмах, які займаються виготовленням форм і сировини для штучного каменю. В принципі, найбільш прямий шлях – пошукати контактні дані таких фірм у мережі.

Виготовляти своїми руками штучний камінь дуже цікаво і захоплююче. Багато хто навіть купує набори, в яких є все необхідне для цього, із детальною інструкцією по використанню.

Але, зрозуміло, можна купити всі необхідні компоненти для створення штучного каменю окремо. Так іноді можна заощадити досить пристойну суму, особливо якщо потрібні великі обсяги вихідної сировини.

Існують різні технології виготовлення інтер’єрного штучного каменю. Багато залежить від використовуваних матеріалів і від того, який виріб хочеться виготовити. Але в цілому, технологія проста. Спочатку всі потрібні компоненти змішуються строго відповідно до інструкції. Перемішувати компоненти краще не вручну, а за допомогою міксера або дрилем зі спеціальною насадкою. Після цього склад заливають у форму і вичікують деякий час, поки матеріал не затвердіє. Для застигання штучного каменя зазвичай потрібно не так вже й багато часу, близько сорока хвилин.

Таким чином, можна виготовляти штучний камінь та вироби з нього своїми руками, які будуть імітувати, наприклад: мармур, граніт, малахіт та інші бажані кам’яні породи. Це може стати в нагоді для створення стильного і дорогого на вигляд інтер’єру, або для створення творів мистецтва.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *