Будинок на вершині вулкана, чи можливо таке?

Будинок на вершині вулкана - інноваційне диво

Це не жарт, будинок дійсно зведений на вершині згаслого вулкана в західній Пустелі Мохаве, висота якого близько 50 метрів. Власник будинку, екстер’єр якого виконаний у вигляді літаючої тарілки, не просто так вирішив будувати його у південній Каліфорнії в Ньюберрі Спрінгз. Будівництво цього унікального будинку відбувалося наприкінці 60-их років минулого століття. Він призначався для Варда Уоллеса, який творив чудеса в галузі літакобудування. Автором проекту є місцевий архітектор Гарольд Бісснер молодший.

У період Другої Світової війни Вард Уоллес працював інженером в різних компаніях, що спеціалізуються на літакобудуванні. Крім того, він займався розробкою інших проектів, до речі, саме Уолесс вважається автором скейтборду.

Будинок має 760 м² житлової площі, на яких розташувалися дві ванні кімнати, а також дві спальні. Поруч з цим будинком є ще один будинок — будинок доглядача на 230 м², де Уоллес виступав зі своїми семінарами. Купол оточує рів в півтора метра в ширину і трохи більше пів метра в глибину. На самому верху є оглядова площадка, яка забезпечує вид на околиці.

Побудовано будинок на вулкані

Інноваційний будинок на горі належав Варду Воллесу багато років, але на початку 21 століття розробник з Британії Річард Бейлі придбав його. Тим не менш, після трирічного володіння апартаментами, Бейлі зрозумів, що йому не вистачає часу дивитися за будинком і вирішив продати нерухомість за 795 тисяч доларів. “Літаюча тарілка” сподобалася американському телеведучому Хьюеллу Хаузеру. Однак, в 2010 році і Хаузер теж вирішив продати будинок, поставивши цінник на нього в $750 тисяч. Можливо, не було покупців, а може Хаузер вважав своїм боргом подарувати цю нерухомість Університету Чепмена, який і є справжнім власником.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *