Древолак, його переваги над попередниками

Древолак, його переваги над попередниками.

Компанія «КрасКо», націлена на пошуки оптимальних і сучасних рішень у сфері оздоблювальних матеріалів, вже як рік представляє інноваційний, антисептичний продукт. Це модифікація вже відомого і поширеного захисного декоративного лаку для дерев’яних поверхонь, створеного на основі водної акрилової дисперсії. Мова йде про популярний склад «Древолак».

Відтепер, купуючи начебто той же продукт, споживач не тільки отримує привабливий зовнішній вигляд поверхні, але також створює антисептичне, атмосферо і біологічно стійке, наполовину глянцеве покриття. Воно відрізняється підвищеною стійкістю до стирання, стійкістю до вологи, бактерій, грибків. Ефект довговічний.

Нові характеристики продукту надають сучасні стабілізатори, пластифікатори, і що особливо важливо, антисептики останнього покоління. Крім своїх антибактеріальних властивостей, захисно-декоративний лак, призначений для робіт в приміщенні і поза ним. Він газопроникний, екологічно чистий і пожежобезпечний, що розширює сфери його застосування. Як і попередник, оновлений захисно-декоративний лак відрізняється:

  • зручною упаковкою;
  • легкістю нанесення;
  • еластичністю покриття;
  • економічною витратою;
  • відмінною адгезією.

Широка і колірна гамма продукту. Крім базових відтінків у тарі 5, 10 кг (етикетка оснащена захисними елементами) пропонується і тара 40 кг із кольорами під ясен, дуб, вільху тощо.

Нагадаємо: «Древолак» використовувався при створенні захисно-декоративної обробки будівель різного призначення, фасадів, перегородок, арок, будь-яких малих архітектурних форм. Його наносили при лакуванні деревних поверхонь різного типу.

Оновлений Древолак вже полюбили і рекомендують дизайнери, декоратори, будівельники й обробники. Всі, хто займається виробництвом виробів з деревини різних порід. Фахівці оцінили можливості продукту і застосовують також його для захисту поверхонь з цегли, штучного і натурального каменю, інших подібних матеріалів.

Очевидно, що сучасна модифікація захисно-декоративного лаку Древолак призначена для розширеного спектра мінеральних поверхонь.

При покупці продукту споживач отримує:

  • детальну інструкцію про його можливості й варіанти використання;
  • інформацію про умови зберігання і експлуатацію оброблених поверхонь (рекомендовані навантаження, температурні межі, можливі перепади вологості, тиску тощо).

Дотримуючись цих рекомендацій, користувач повною мірою оцінить високу стійкість, декоративні та інші характеристики лаку, які повністю відповідають заявленим виробником.

Далі про успіх VEKA.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *