ФІФА і УЄФА виступлять спонсорами будівництва міні-стадіонів в Україні

ФІФА і УЄФА виступлять спонсорами будівництва міні-стадіонів в Україні

Українською Федерацією футболу було вирішено замість будівництва однієї бази для національних збірних, вартість якої оцінена в 4,8 мільйонів доларів, побудувати за виділені УЄФА гроші близько 17 маленьких стадіонів у різних областях країни. Про це розповів Анатолій Попов, президент Української Федерації футболу.

Сформована в країні соціально-економічна ситуація підштовхнула Федерацію переглянути своє рішення, і переформатувати проект по будівництву стадіону для збірних команд, – зазначив Попов.

Економічне становище України змінилося в гірший бік, тому керівництво ФФУ вирішило призупинити будівництво, а Виконком повинен в самому найближчому майбутньому прийняти остаточне рішення про зміну формату даного проекту, та за рахунок виділених коштів УЄФА і ФІФА звести близько сімнадцяти міні-стадіонів у різних частинах країни.

Вже відомо, що у Вишгороді Київської області буде будуватися малий стадіон, розрахований на 500 місць і матиме повномірне поле, освітлення інфраструктуру. Цей стадіон буде використаний для масового та юнацького футболу.

Нагадаємо, що в листопаді 2013 року в ЗМІ були повідомлення про рішення Кабінету Міністрів, про виділення коштів на будівництво бази для національних збірних команд. Навесні минулого року будівництво манежу було заморожено.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *