Канадська технологія будівництва, у чому переваги?

Канадська технологія будівництва

Історія виникнення канадської технології будівництва починається з тридцятих років минулого століття в США, тоді вперше почали будуватися споруди з використанням «сендвіч» панелей. Справді популярною ця технологія стала після того, як закінчилася остання Світова війна.

Використання «сендвіч» панелей дає можливість побудувати конструкції виняткової міцності за максимально короткий період часу. Подібні «сендвіч» панелі створювалися з різноманітних матеріалів, правда, принципова технологія залишалася тією ж. Різного роду матеріали, що створювали одну панель, окремо виконували несуще завдання, загороджувальну функцію і теплоізоляційну функціональну задачу. Особливо популярною канадська будівельна технологія стала тоді, коли були створені Sip-панелі.

Висока міцність

Незважаючи на невелику вагу і зовні видиму крихкість, SIP-панелі розраховані на витримування до 10 000 кг/м² доданих вертикальних навантажень і до 2 000 кг/м² поперечних навантажень. Побудоване за такою технологією житло рекомендоване для спорудження в сейсмонебезпечних зонах, оскільки здатне витримати 9-10 бальний землетрус.

Вітчизняні будівельні норми обмежують висоту будівель такого типу, дозволяючи будувати не більше двох-трьох поверхів. Американці ж і європейці будують за цією технологією дев’ятиповерхові споруди. Тому SIP-панелі не повинні піддаватися сумнівам.

Безпека

В безпеці будинків, «начинених» пінополістиролом сумніватися не варто. Безпека цього матеріалу була підтверджена результатами багатьох досліджень. В пінополістиролі не міститься фенолу, формальдегіду та інших шкідливих компонентів. Пінополістирол підходить для будівництва, відповідає вимогам пожежобезпеки.

Він не гниє, не цікавить гризунів. Якісні канадські будинки мають третю ступінь вогнестійкості і здатні протистояти вогню протягом години. У складі «сендвіч» панелей міститься компонент – антипірен, який служить захистом деревини від загоряння і здатний самозатухаться.

Канадський каркасний будинок може служити більше століття і є конкуретною альтернативою спорудження будинків із газоблоків!


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *