Як роблять облицювання фасаду будинку цеглою?

Облицювання фасаду будинку цеглою.

Одним з непоганих рішень для додання споруді красивого зовнішнього вигляду є оздоблення фасаду спеціальною облицювальною цеглою. Облицювання в основному призначається для захисту несучих зовнішніх стін житлової будови від поганого впливу навколишнього середовища, а також надання найкращого режиму вологості в будинку. Для того, щоб створити подібний режим, облицювання потрібно робити з повітряним зазором, не менше ніж три сантиметри, між стіною і облицювальною цеглою. Такий вентильований проміжок при правильно зробленому личкуванні забезпечить безперешкодний вихід вологи на вулицю, не допускаючи появи вогкості і цвілі.

Облицювання фасаду роблять шляхом створення міцної конструкції з декількох стін на одному фундаменті, ширина якого може допустити одночасну підтримку товстої несучої стіни і невеликої стінки з клінкерної цегли. Звис над кладочним фундаментом споруджують не більше 30 мм. Облицьовують фасад як з одночасним викладанням несучих стін, так і після їх побудови. В обох випадках облицювання необхідно надійно прикріплювати до несучої стіни методом закладання необхідного обсягу жорстких зв’язків, які бувають металевими (перфополоса з оцинковки або цвяхи з нержавійки), скловолокнистими або зробленими з базальтопластику.

Спіральні цвяхи потрібно забивати ударом молотка прямо в піноблок, а цвяхи з нержавійки забивають по кілька штук під кутом 45° один до іншого. Перфополосу беруть товщиною до 2 мм і прибивають спершу до піноблоку, а після вставляють у шов кладки клінкерної цегли.

Застосування скловолоконних зв’язків має багато важливих переваг, ніж інші з’єднання. Вони практично не схильні до іржавіння і не створюють непотрібних містків холоду. Зв’язка з базальтопластіка дуже стійка до агресивного середовища суміші (цемент М500) для кладки.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *