Центр науки та техніки у Пхеньяні

Центр науки та техніки у Пхеньяні.

Стереотип про те, що Північна Корея відстає у розвитку інфраструктури і взагалі, давно вже неактуальний. І сьогоднішній об’єкт тому підтвердження – Центр науки та техніки недавно відкрився. За офіційною інформацією, головним завданням цієї інноваційної будівлі – просвіта громадян країни.

Центр побудований на річці Тедон на острові Пхеньян. Його розміри досить значні, а побудовано будівлю за досить короткий термін – лише один рік. До речі, на набережній річки є ще безліч захоплювальних місць: дельфінарій, аквапарк і наймасштабніший у світі стадіон. Щоб будівництво проходило в максимальному темпі, в роботі брала участь народна армія Кореї.

Екстер’єр Центру науки виконаний у вигляді атому – таким способом Північна Корея кидає своєрідний виклик тим державам, які не бажають, щоб країна розвивалася в атомній галузі. За деякими джерелами, будівля буде використовуватися, як електронна бібліотека, в якій вчені країни будуть проводити наукові роботи. Сучасні технологічні будівлі можуть харчуватися від природних джерел і Центр науки та техніки не виняток. Стверджується, що храм здатний харчуватися від сонячної і геотермальної енергії.

Центр науки та техніки у Пхеньяні - інноваційна споруда.

У головному залі будівлі до самого верху встановлена модель супутникової ракети, щоб показати силу, міць і прагнення армії і народу Північної Кореї в цілому.


Мітки:
3 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *