Оперний театр в Пекіні

Оперний інноваційний театр в Пекіні.

В 2007 році в Китаї пройшла літня олімпіада, до якої і було побудовано оперний театр в Пекіні. Безумовно, будівля є сучасною інноваційною архітектурною пишністю. Автором проекту є Поль Андре з Франції.

Досконалість будівлі вражає – вона виконана зі скла і титану. Загальна територія становить 217 мільйонів квадратних метрів, на якій розташувалися зали для репетицій, лавки з сувенірами, кафе, магазини і підземні паркування. Габаритні розміри будівлі у формі еліпса складають 212, 143, 46.7 метрів в послідовності: довжина, ширина і висота. Навколо самої споруди є чудовий парк, який в темний час доби підсвічується різнокольоровими лампами.

Оперний театр збудований на острові штучного водоймища, в самому центрі Пекіна. Буквально в кількох хвилинах знаходиться Заборонене імператорський місто і всесвітньо відома площа Тяньаньмень. Перш ніж потрапити в Національний центр, гості здійснюють невелику прогулянку по шалено мальовничому підводному коридору, який переміщує їх в хол величезного Оливкового залу.

Оперний театр в Пекіні.

Дуже вдале рішення, завдяки якому глядачі отримують потрібний настрій перед заходом.

Будівля оснащена трьома залами: традиційний для концертів, для опер і для театральних постановок. В один час у всіх трьох залах можуть перебувати п’ять тисяч відвідувачів.

Зауважимо, що для оздоблювальних робіт в театрі була також застосована гнучка цегла.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *