Справжній стадіон на даху школи

Справжній стадіон на даху школи.

Інноваційний проект будівлі загальноосвітньої школи було представлено на обговорення громадськості в китайському окрузі Тянь Тань. Школа, що розташована в густонаселеному районі з щільною міською забудовою, має справжній стадіон на даху. Авторами проекту є фахівці архітектурної компанії LYCS.

Архітектори блискуче вирішили поставлену перед ними непросту задачу будівництва об’єкта в умовах гострого дефіциту вільної території. Розміщення стадіону на даху школи дозволило оптимально використовувати міську територію. Інноваційний підхід в принципах суспільно значущої будівлі, дозволив не тільки зменшити загальну площу будівництва, але і надати дітям місце для активних занять фізкультурою на свіжому повітрі. На трав’яному покритті даху розташовується повноцінна бігова доріжка і майданчик для ігрових видів спорту.

Сучасна архітектура будівлі, частина якої в плані має форму еліпса, підкреслює основну ідею авторів проекту. Чотири поверхи школи утворюють просторий внутрішній простір, що надає можливість безпечного проведення загальних шкільних заходів. Завдяки широкому склу фасадів, навчальні класи та громадські приміщення наповнені природним світлом.

Архітекторам вдалося вписати проект в навколишню міську обстановку. Оригінальні проектні рішення спрямовані на комфортне і безпечне перебування всередині школи кожного учня. Завдяки старанням архітекторів було створене компактне, але багатофункціональне приміщення школи, орієнтоване на гармонійний розвиток особистості.

Далі про унікальний лак.


2 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *