Нові конструкції на ринку теплоізоляції: недешево, але якісно і надійно

Нові конструкції на ринку теплоізоляції від Best Conctruction

Сьогодні перед фахівцями будівельної галузі гостро стоять питання зниження енерговитрат, оптимізації простору, розвитку екологічного будівництва. Для цього необхідно застосовувати нові матеріали і технології, знаходити нові конструкційні рішення. Все більше компаній йдуть від традиційних рішень, прагнуть запропонувати нові, більш ефективні рішення.

Фахівці компанії Best Conctruction, однієї з компаній-інноваторів на будівельному ринку, розповіли про деякі із своїх розробок.

У сучасному, динамічному місті завжди актуальна проблема вільного простору під нове будівництво, озеленення та місця відпочинку городян. Саме тому зараз активно освоюється вільний простір покрівель, які все частіше робляться експлуатованими. Такі покрівлі можуть бути використані як місця відпочинку городян, тераси, літні веранди, кафе. Також покрівлю можна перетворити в сад, зробивши її «зеленою». Однак традиційні рішення для експлуатованих і «зелених» покрівель складні у виконанні, виконувати ремонтні роботи на таких покрівлях вкрай важко і невигідно, а часто просто неможливо. Крім того, громіздкі традиційні рішення істотно збільшують навантаження на несущі конструкції, що перешкоджає застосуванню подібних рішень на вже існуючих будівлях. Одним з варіантів вирішення подібної проблеми є пристрій «компактної» покрівлі.

Розглянемо один із прикладів такої конструкції — експлуатовану покрівлю по залізобетонному перекриттю із теплоізоляційним прошарком з піноскла і різними видами фінішної обробки, встановленими на регульовані опори. В якості фінішного покриття тут можуть використовуватися керамограніт, декінг і елементи «зеленої» покрівлі. З переваг цієї системи слід зазначити, що піноскло, водно і паропроникний матеріал, який служить одночасно додатковим гідробарєром і пароізоляцією. Виняткова міцність на стиск в поєднанні з нестискаємістю матеріалу дозволяють відмовитися від використання цементно-піщаних стяжок поверх піноскла при влаштуванні покрівель, не призначених для автостоянок. Також за допомогою піноскла можна задати необхідний ухил покрівлі, що дозволяє відмовитися від похилої стяжки, здешевити і полегшити конструкцію. А використання в даній конструкції регульованих опор значно прискорює проведення монтажних робіт і дозволяє поєднувати на одній покрівлі кілька різних видів фінішного шару. Крім того, за рахунок застосування регульованих опор між ізоляційним шаром і фінішним покриттям утворюється вільний простір, в якому можна розмістити всі необхідні комунікації. Слід відзначити можливість точкового демонтажу фінішного шару з подальшою установкою його на місце. Це забезпечує швидкий і простий доступ до основної конструкції покрівлі у разі необхідності проведення ремонтних або експлуатаційних робіт.

Застосування перерахованих вище матеріалів тільки набирає популярність в Україні, хоча в світі ці матеріали використовуються вже не один десяток років. Їх застосування дозволяє спрощувати монтаж конструкцій, знижувати навантаження на несущі елементи будівель, підвищувати технологічність, довговічність, допомагає реалізовувати найсміливіші задуми архітекторів і проектувальників. У цій статті ми розглянули лише один варіант з широкого спектру застосування сучасних будівельних матеріалів і технологій. Компанія Best Conctruction пропонує своїм клієнтам сучасні технологічні рішення для покрівельних, фасадних і фундаментних конструкцій, в області енергоефективного будівництва, різні системи для підвищення енергоефективності вже існуючих будівель.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *