Фасадна система Bioskin отримала премію з інновацій в області висотного будівництва

Фасадна система Bioskin отримала премію з інновацій в області висотного будівництва

Фасадна система Bioskin, яка складається з керамічних труб заповнених водою для охолодження зовнішньої поверхні будівлі і навколишнього повітря, виграла конкурс Tall Building Innovation 2014, який щорічно організовується Радою з висотних будівель і міського середовища (CTBUH). Система Bioskin була вперше побудована і протестована на будівлі NBF Osaki Building в Токіо, Японія.

Керамічні труби фасадної системи Bioskin прикріплюються до стін будівлі і поглинають тепло за допомогою випаровування дощової води, яка постійно тече по трубах. Як стверджують розробники, цей процес дозволяє знизити температуру поверхні стін на цілих 12 градусів за Цельсієм, а температуру навколишнього повітря – приблизно на 2 градуси, тим самим пом’якшуючи ефект міського теплового острова.

Потенційні переваги використання фасадної системи BioSkin вельми істотні. По-перше, якщо встановити і використовувати систему на більшість будівель у місті, то температура навколишнього повітря поступово знизиться настільки, що навантаження на системи охолодження інших будівель значно зменшиться.

По-друге, фасадна система елегантна по своїй простоті. Труби Bioskin складаються із стержня, виготовленого з екструдованого алюмінію, який добре утримує воду керамічної оболонки. Дощова вода збирається на даху і спускається в підземний резервуар для зберігання, де вона фільтрується і стерилізується. Потім очищена вода накачується і поширюється по трубах, які прикріплені до стін офісної будівлі, як балконні огорожі.

Дощова вода проникає назовні через пористу кераміку і під дією високої температури випаровується з поверхні труби, охолоджуючи повітря і стіни. Та вода, яка не встигла випаруватися, зливається безпосередньо в ґрунт, тим самим дозволяє нормалізувати оборот технологічної води в будівлі та зменшити навантаження на каналізаційну систему.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *