Компанія 3M пропонує бюджетний варіант утеплення віконних склопакетів

Компанія 3M пропонує бюджетний варіант утеплення віконних склопакетів

Для тих, хто поки не може дозволити собі поміняти старі вікна в будинку на нові, на більш сучасні і енергозберігаючі, американська компанія 3M розробила дуже економічне та швидке рішення — екрани і плівки на вікна, які допоможуть істотно скоротити втрати тепла через скло до 30 відсотків.

3M пропонує повний спектр віконних плівок, які не тільки сприяють збереженню тепла в будинку, але і запобігають вицвітанню оббивки меблів і килимових покриттів, завдяки блокуванню ультрафіолетових променів.

Віконні екрани, що випускаються компанією 3M, мають одну важливу перевагу перед віконними плівками – вони оснащені додатковим широким шаром з алюмінію або поліефірною плівкою по краях, яка блокує протяги. Щіточка або смужка піни по нижньому краю екрану служить для ущільнення і усунення містків холоду між рамою і підвіконням.

Безумовно, віконні екрани трохи більше затемнюють приміщення, ніж плівки, і це необхідно враховувати при виборі продукту компанії 3M. Виробник також рекомендує ретельно законопатити і ущільнити віконні рами, інакше ні плівки, а ні екрани не допоможуть запобігти витоку тепла, якщо холодне повітря все одно буде проникати в будинок через щілини в рамах.

Незважаючи на всі недоліки, віконні екрани і плівки від компанії 3M стануть справжнім порятунком для тих домовласників, кого зимова холоднеча застала зненацька.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *