В Києві триває велика будівельна виставка

В Києві велика будівельна виставка

З 17-го вересня в українській столиці почалася щорічна будівельна виставка, присвячена новітнім екологічно чистим технологіям будівництва. Місцем проведення заходу став виставковий комплекс «ЕКСПОПЛАЗА».

Виставка складається з окремих міні-експозицій, присвячених окремим аспектам екологічно чистого будівництва: новим технологіям будівництва дерев’яних споруд, будівельним матеріалам, що є безпечні для навколишнього середовища, енергоефективному будівництву тощо.

Цього року близько ста компаній долучилися до виставкового заходу та представили власну будівельну продукцію. У порівнянні з минулими роками, істотно розширилася і тематика виставки, адже якщо раніше пріоритетом були лише власне матеріали та технології, то цього року широко представлені і проекти, пов’язані з юридичною підтримкою будівництва.

Невизначена ситуація з газопостачанням, яка виникла через погіршення відносин з Росією, позначилася на тематиці виставки: значна частина продукції, яка тут представлена, так чи інакше стосується до економії опалення, зокрема, відвідувачі можуть ознайомитися з новими матеріалами для теплоізоляції приміщень. Також, дуже багато уваги приділено альтернативним джерелам обігріву приміщень взимку, найбільш популярним серед яких є тепла підлога.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *