Нова технологія світлодіодного освітлення

Світлодіодне освітлення - нова технологія ламп

Канадська компанія Nanolight оголосила, що починає виробництво найефективніших у світі, на сьогоднішній день, світлодіодних лампочок освітлення. Основна перевага полягає в тому, що споживаючи всього 12 Вт електроенергії, нове джерело світить так само, як звичайна лампа розжарювання потужністю 100 Вт. Нові світлодіодні лампочки Nanolight на 87% більш ефективні, у порівнянні зі стандартними лампами розжарювання, і використовують на 50% менше енергії, ніж компактні люмінесцентні. Виробники стверджують, що термін роботи новинки становить не менше 25-30 років.

Нові технології поверхневого монтажу дозволяють монтувати світлодіодні електронні складові на друкованій платі, яка потім складається у форму, що нагадує традиційні лампи з звичайним цоколем. Працюють від мережі змінного струму 120В або 220-240В, в залежності від прийнятих стандартів конкретного географічного регіону.

Переваги світлодіодного освітлення новими лампами

1. Низьке енергоспоживання. Якщо порівнювати з існуючими сьогодні на ринку компактними люмінесцентними лампами, то нова споживає в два рази менше електроенергії. Люмінесцентна лампочка еквівалентна звичайній 100-ватній лампі розжарювання, яка споживає 24 Вт, а нова – всього 12 Вт.

2. Хороше освітлення або яскравість. Технічні характеристики складають 133 люмен на кожний ват потужності, що майже в два рази вище, ніж будь-яка інша лампа на ринку. (Яскравість вимірюється в люменах, яка є мірою загального видимого світла, випромінюваного джерелом). Потрібно зазначити, що сьогодні інші виробники вже випускають світлодіодні лампи, еквівалентні звичайним 20-60 Вт. Але 100Вт ламп практично немає. Нова технологія компанії дозволила вивести енергозбереження в освітленні на абсолютно новий рівень, пропонуючи лампочки набагато більш ефективні, ніж будь-які існуючі світлодіодні лампи. Це справжня інновація в світлодіодному освітленні.

3. Рівномірність світіння. На відміну від інших світлодіодних ламп, форма Nanolight близька до класичної лампочки і поширює світло у всіх напрямках. Це дозволяє світлу поширюватися рівномірно, і забезпечує в кінцевому підсумку краще висвітлення.

4. Надійність роботи. На відміну від компактних люмінесцентних ламп, нові джерела освітлення миттєво запалюються, коли натискається кнопка вимикача. Причому, на продуктивність не впливає частота включення і виключення. А це важлива перевага!

5. Низький нагрів. Енергоефективна конструкція виділяє дуже мало теплової енергії. Можна не боятися обпалити руки від випадкового дотику. Повністю відсутня необхідність в охолоджені.

6. Тривалий термін експлуатації. Виробники заявляють 30000 годин безвідмовної роботи. Ринкова ціна одного примірника становить приблизно $ 50. Незважаючи на те, що ціна здається високою, розробники підрахували, що фінансові витрати за період тривалого використання в сім разів окупаються. Розрахунки проводилися для порівняння з використанням звичайних ламп протягом аналогічного часу.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *