Навіщо витрачатися на дорогу імпортну пароізоляцію, якщо є плівки ROOFBOND?

Пароізоляція за допомогою плівки ROOFBOND

Висококонкурентні плівки ROOFBOND від Компанії Метал Профіль — дуже вдалий приклад спанбонду, представленого на ринку вітчизняним виробником.

Для продовження терміну служби теплоізолюючих матеріалів дуже важливо попередити насичення вологою їх пористої структури. Це не тільки збереже технічні характеристики матеріалу, але і виключить його водну ерозію і розвиток мікроорганізмів, продовжуючи тим самим термін служби. На практиці, для захисту від вологи, використовують плівкові бар’єри різних видів.

За останні півстоліття для будівельної галузі в цій сфері було розроблено і впроваджено цілий ряд рішень, починаючи від морально застарілого пергаміну і закінчуючи мембранними матеріалами на основі металевої фольги, яка має нульову паропроникність.

Найчастіше застосовуються вироби на основі полімерних матеріалів: поліетиленові, поліпропіленові та лавсанові плівки, армовані або ткані. Їх популярність обумовлена стійкістю до атмосферних впливів і невибагливістю до умов зберігання.

Кожен тип матеріалів має власний показник опору міграції вологи, однак більш «глуха» пароізоляція — не завжди найкраща. Все залежить від умов проекту: пристрій покрівельного пирога тієї або іншої конструкції може вимагати повітряної конвекції для природного просушування. Наприклад, якщо проникнення вологи можливе не тільки з боку приміщення, але і з вулиці.

Сьогодні все більшу популярність набувають матеріали з комбінованою пароізоляцією, яка, по-перше, цілком доступна, а по-друге, володіє універсальністю застосування. Плівки ROOFBOND від Компанії Метал Профіль — дуже вдалий приклад спанбонду, представленого на російському ринку вітчизняним виробником.

Показник опору паропроникнення в ізоляції — 19,4 м² год Па/м, тому вона ідеально підходить для захисту утеплювача в холодних покрівлях або, як частина захисного бар’єру, що бере на себе випередження наскрізного продування і виносу волокон.

Крім того, ROOFBOND — досить міцний матеріал з зусиллям розриву не менш 15 Н/см, тому в монтажі ця ізоляція досить практична. Вона може бути використана для захисту утеплювача, як на стінах, так і в перекриттях.

Важлива перевага цього матеріалу — його доступність і поширеність. Його можна використовувати навіть при досить скромному бюджеті проекту.

Все це вкупі з повною відповідністю екологічним, будівельним і протипожежним нормам робить пароізоляцію ROOFBOND від Компанії Метал Профіль гідним аналогом невиправдано дорогих зарубіжних будівельних матеріалів.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *