Вставки для вікон, які зберігають тепло

Віконні вставки, що зберігають тепло - нова розробка.

Невелика компанія Indow, утворена Семом Пардью, колишнім інженером з корпорації Intel, нещодавно представила на будівельний ринок новий продукт, який може виявитися корисним для поліпшення енергоефективності будь-якої будівлі. Акрилові віконні вставки, розроблені Пардью, встановлюються на вже наявні вікна без застосування інструментів і кріпильних елементів, та дозволяють значно підвищити теплоємність вікон із збереженням їх зовнішнього вигляду.

Сем володіє старовинним будинком, 1906 року будівництва, в Портленді, штат Орегон. Йому дуже подобаються красиві і незвичайні вікна в будинку, які він не хотів міняти на пластикові, тому він і придумав спеціальні вставки, які відмінно утримують тепло.

Кожна віконна вставка Indow виготовляється за індивідуальними розмірами віконної рами. Каркас виготовляється із запатентованих компанією компресійних силіконових трубок. При натисканні силіконові трубки ущільнюються і надійно утримують віконну вставку на місці. Як стверджує Пардью, новий продукт володіє практично такими ж характеристиками по звуко і теплоізоляції, що й потрійний склопакет.

До речі, цього літа прототипи віконних вставок Indow вже були успішно протестовані в рамках історичної виставки пекінського художника Ай Вейвея в Алькатрасі. Оригінальні дерев’яні 25-футові вікна в галереї виставки потрібно було захистити від рук відвідувачів, проте, Служба національних парків США не дозволила Вейвею встановлювати стандартні захисні скла з використанням кріпильних елементів. У цій ситуації віконні вставки Indow стали оптимальним, і мабуть єдино вірним рішенням. Більше того, така організація захисту вікон настільки сподобалася організаторам виставки, що вони вирішили зробити галерею постійно відкритою для відвідувачів, навіть після завершення показу художника Вейвея.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *