Компанія Метал Профіль представила передову вогнетривку мембрану Tyvek Soft Firecurb

Вогнетривка мембрана Tyvek Soft Firecurb

Матеріал Tyvek Soft Firecurb — це пароізоляційна мембрана з додатковим вогнезахисним шаром, що застосовується в системі вентильованих фасадів і сендвіч-панелей поелементної збірки Метал Профіль Компанії. Він покликаний підвищити пожежобезпечність фасаду, оскільки дана технологія дозволяє домогтися самозатухання загоряння і зупинити поширення полум’я.

Представник Компанії Метал Профіль Ілля Олександрович прокоментував важливість використання вогнетривких матеріалів при будівництві різних об’єктів і навів конкретні приклади з досвіду Компанії Метал Профіль.

При будівництві таких соціальних об’єктів, як дитячі садки та школи, дуже важливо приділяти увагу пожежній безпеці та використовувати матеріали, стійкі до загоряння, — сказав Ілля Олександрович. Такого принципу дотримується наша компанія, саме тому в продуктовій лінійці з’явилися Firecurb Tyvek Soft.

За його словами, при застосуванні таких мембран у складі конструкції навісного вентильованого фасаду Компанії Метал Профіль зберігається клас пожежної небезпеки системи К0.

Нещодавно ми поставили даний продукт для будівництва дитячого садка — повідомив Ілля Олександрович.

Наталія Константинова, головний науковий співробітник науково-дослідного інституту протипожежної оборони, надала експертну оцінку Firecurb Tyvek Soft. Результати випробувань показали, що даний матеріал не відноситься до групи легко-запальних, повідомила експерт.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *