Компанія з Мічигану пропонує структурні панелі з переробленого картону для обшивки стін

Компанія з Мічигану пропонує структурні панелі з переробленого картону для обшивки стін...

Зовнішня обшивка стін каркасного будинку є одним з найбільш популярних способів утеплення будівлі, який забезпечує не тільки комфортні умови для життя, але і сприяє скороченню енерговитрат. Але як вибрати серед безлічі пропозицій в будіндустрії не просто якісний матеріал для облицювання, але і максимально безпечний, енергоефективний?

Компанія OX Engineered Products з Мічігану, яка є підрозділом OX Paperboard, спеціалізується на випуску структурних панелей Thermo-ply Structural Sheathing для зовнішньої обшивки стін. Ці панелі володіють відмінними характеристиками по водостійкості, а за рахунок конструктивних особливостей, створюють досить великий повітряний бар’єр між зовнішнім середовищем і стінами, забезпечуючи хорошу теплоізоляцію будинку. Але головною відмінною рисою панелей є матеріал виготовлення – це не фанера, не ДСП і навіть не ОСП (орієнтовано-стружкова плита), в яких використовуються клеї, які виділяють формальдегід і леткі органічні сполуки (ЛОС), а перероблений будівельний картон.

Як стверджує Ніккі Шредер, віце-президент з маркетингу та комунікацій компанії OX Engineered Products, панелі Thermo-ply на 99 відсотків складаються з картону, тому можуть розглядатися домовласниками і будівельниками як високоефективна зелена альтернатива матеріалів для обшивки на основі клеєної деревини.

Варто все ж зазначити, що картон не відрізняється високою міцністю і стійкістю до навантажень, у порівнянні з ДСП або ОСП. Тому використання панелей Thermo-ply для облицювання фасадів в районах з частими і сильними вітрами буде не раціональне.

В даний час компанія розширює виробництво структурних панелей, запустивши нові лінії на території колишнього заводу Dow Chemical в Чарльстоні, штат Іллінойс. Тут же будуть проводитися будівельні сендвіч панелі на основі пінополістиролу Styrofoam SIS.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *