Композитна сланцева черепиця – нова альтернатива натуральному покрівельному сланцю

Композитна сланцева черепиця - нова альтернатива натуральному покрівельному сланцю

Нещодавно компанія DaVinci Roofscapes представила красиву, виразну і міцну альтернативу покрівлі з натурального сланцю, який традиційно використовується в приватному будівництві, прикрашаючи дахи будинків забезпечених сімей та ресторанів.

Натуральний сланець – шаруватий камінь, що видобувається із землі, який володіє неймовірною жорсткістю, водонепроникністю і вогнетривкістю. Тим не менш, цей матеріал досить крихкий і може бути легко пошкоджений градом або падаючим гіллям дерев. Крім того, натуральна сланцева черепиця неоднорідна за якістю, деякі шматки можуть бути м’якше інших, отже, менш довговічними. З плином часу деякі види сланцевої черепиці можуть просто розсипатися, що потребує серйозного ремонту або навіть заміни покрівлі.

Крім неймовірної міцності, новий покрівельний матеріал DaVinci Slate може похвалитися легкістю монтажу, а також широкою і незвичайною колірною палітрою. За словами компанії, штучна покрівля майже вдвічі дешевше, ніж природний сланець, але при цьому вона дуже легка, стійка до різких перепадів температури, вогнестійка (клас А), також стійка до механічних впливів, у відповідності зі стандартом, крім того і стійка до вітру (при швидкості вітру до 160 км/год). Змонтоване покриття з композитного сланцю практично не вимагає обслуговування і поставляється з гарантією 50 років.

Зразки з колекції композитної сланцевої черепиці від DaVinci покриті фарбою EcoBlend, також розроблені компанією і сертифіковані за стандартом Energy Star, які відбивають сонячну радіацію і тим самим сприяють зменшенню нагріву даху і скороченню витрат на кондиціонування будинку.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *