Найбільший готель в світі зведуть для паломників Мекки

Найбільший готель в світі «Абрах Кудай».

До 2017 року в Саудівській Аравії, недалеко від знаменитої Мекки, центру паломництва мусульман, зросте найбільший у світі готель «Абрах Кудай». Його десять тисяч номерів будуть приймати паломників під час щорічного Хаджу.

Крім власне готелю, в споруджуваному будинку загальною площею майже півтора мільйона квадратних метрів, здатного вмістити населення невеликого міста, розташуються торговий центр, численні конференц-зали, 70 підприємств громадського харчування, автобусна станція і навіть вертолітний майданчик.

Своїми обрисами готель «Абрах Кудай» нагадає традиційну для тутешніх місць фортецю. Кожна з 12 башт будівлі складе окремий відсік, де будуть створені всі умови для учасників Хаджу, зі спеціальними приміщеннями для молитов і прийняття їжі. З них десять веж нададуть постояльцям зручності на рівні чотиризіркового готелю, а інші дві, для особливо важливих гостей, будуть відповідати п’ятизірковому рівню.

Дизайн внутрішніх приміщень готелю доручено лондонській фірмі “Areen Hospitality”. Будівництво грандіозної споруди орієнтовно обійдеться в $3,5 млрд.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *