В Африці побудували незвичайний готель із підводним номером

Побудовано готель із підводним номером

У теплих водах Індійського океану, в трьохстах метрах від острова Пемба, красується унікальний готельний номер із незвичайною підводною кімнатою. Плаваючий номер, безпечно закріплений посеред безкрайніх водних просторів, і відноситься до розташованого на суші готелю Манта Резорт (The Manta Resort) в Занзібарі, Танзанія. Невелика конструкція входить в проект шведського дизайнера Мікаеля Генберга, іменованого Genberg Underwater Hotels.

Плаваючий номер з підводною спальнею має три рівня. Перша палуба споруджена з твердих порід місцевої деревини, а розташована на рівні моря і пропонує відпочиваючим вітальню та ванну кімнату. Звідси сходи ведуть на наступний рівень – на дах конструкції, де обладнана площадка для відпочинку, тут можна позасмагати, насолодитися безкрайніми океанськими просторами або помилуватися зоряним небом в нічний час. Третій рівень — підводний, а розташований на чотири метри нижче поверхні води. Тут постояльців чекає кімната з двоспальним ліжком і величезними вікнами, що виходять у відкрите море і демонструють всю пишність та багатство підводного світу. За вікном спальні можна побачити прозору бірюзову воду, барвисті корали, зграї екзотичних риб, а іноді навіть особи аквалангістів.

У нічний час, коли готель освітлюється підводними прожекторами для залучення морських жителів, тут можна побачити восьминогів, кальмарів, риб-ластівок та інших тропічних морських істот, які обов’язково завітають у гості до незвичайного об’єкту, розташованого в їх царстві.

Будівництво плаваючого готелю в Африці

Індивідуальний плавучий «острів», що пропонує сонячні ванни і приємні вечори під розсипом зірок на верхній палубі, обід в оточенні водної гладі, плавання в чистих водах Індійського океану і сон в підводній спальні, надається всім бажаючим за 1500 доларів на добу.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *