«Музей майбутнього» відкриється в Дубаї до 2017 року

«Музей майбутнього» в Дубаї вже спроектовано

В ОАЕ почалася підготовка до проведення Всесвітньої виставки World Expo 2020. Гасло майбутньої виставки звучить так: «Поєднуючи уми, ми створюємо майбутнє». Передбачається, що за півроку її проведення виставку відвідають близько 25 мільйонів осіб. В рамках підготовки до World Expo 2020 влада емірату Дубай сповістила світ про завершення розробки проекту «Музей майбутнього», який відкриється до 2017 року. Прем’єр-міністр і віце-президент ОАЕ шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум назвав його «інноваційною лабораторією з тестування ідей для майбутнього розвитку країни».

За задумом ініціаторів створення музею, незвичайний заклад стане міжнародним центром винахідників, місцем зародження майбутніх сміливих ідей. Тут припускають експонувати новинки інформаційних технологій, проводити дослідження в області охорони здоров’я, освіти, будівництва, державного управління, транспорту та енергетики. Новітні винаходи будуть не тільки демонструватися, але і розвиватися, формуватися та навіть проходити випробування прямо в стінах музею. Влада ОАЕ сподівається, що можливості «Музею майбутнього» залучать винахідників і вчених з багатьох країн світу.

Будівля у формі гігантського витягнутого порожнього кільця розташується в діловому центрі міста, по сусідству зі знаменитим «Бурдж-Халіфа» — найвищим хмарочосом у світі. Його чудове сріблясте покриття буде виблискувати і переливатися на сонці. Здійснення проекту імовірно обійдеться в суму понад $500 млн. Кілька великих міжнародних корпорацій вже висловили свій інтерес до участі у фінансуванні будівництва будівлі.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *