Зелена вежа для Тайваню

Зелена вежа для Тайваню - фото.

Нова зелена вежа буде зведена в Тайвані, її проект був представлений архітектурною компанією Oxo Architects. Для будівництва вежі буде використано велику кількість тонких металевих листів – близько двох тисяч. Всередині споруди буде розташовуватися 64 вітряні турбіни. Вітер направлятиметься за допомогою металевих пластин на турбіни. Завдяки великій кількості турбін будівля зможе повністю себе забезпечувати енергією, тому споруда відноситься до числа зелених.

Висота споруди повинна скласти 350 метрів. Особливість її полягатиме в тому, що вона не буде рівною. Архітектори вирішили трохи нахилити її на два градуси, однак нахил цей буде досить помітним на великій будівлі.

З будівлі будуть відкриватися красиві пейзажі. У нічний час вежу можна буде використовувати в якості величезного екрану, на який можна буде проектувати будь-яке зображення і відео. В цьому будинку будуть проводитися групові та індивідуальні освітні програми. Нова зелена вежа стане не лише монументальним об’єктом, але й місцем проведення різноманітних культурних заходів. У верхній частині зеленої вежі буде розташовуватися сучасна обсерваторія, оздоблена всім необхідним сучасним обладнанням. У нижній частині споруди планується облаштувати музей, а так само влаштувати офісні приміщення.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *