Музей Завтрашнього Дня в Ріо-де-Жанейро

Збудовано музей Завтрашнього Дня в Ріо-де-Жанейро

В бразильському місті Ріо-де-Жанейро відкрився новий музей з цікавою назвою «Музей завтрашнього дня». В експериментальному музеї зберігаються інтерактивні експонати, за допомогою яких демонструються можливості стабільного майбутнього. Зачіпаються такі галузі, як технологія і наука, мистецтво і наука. Зовні будівля дійсно ніби з майбутнього – великий красивий космічний корабель. Відзначимо, що в районі Порто Маравілья планується великий рекреаційний проект і музей є одним з його основних елементів. Найбільш цікавим елементом екстер’єру є консольний дах, який можна розглянути на світлині.

Автором проекту «Музею Завтрашнього Дня» є архітектор з Іспанії, Сантьяго Калатрава. Це далеко не перша його відома робота, він також є автором архітектурного шедевра Олімпійського стадіону в Афінах. Проектування будівлі планувалося ретельно і продумано, з довгостроковою перспективою: заподіяні різні системи для використання природних ресурсів в якості енергії. Зокрема, енергія добувається за допомогою сонячних батарей, а температура всередині будівлі підтримується за рахунок води затоки.

Площа музею становить 5000 м², на яких розмістилася аудиторія на 400 місць. Простора площа в 7600 м² бере свій початок від самого будинку і простягається до набережної. Примітно, що 75-ти метрової довжини і 10-ти метрової висоти дах, є не просто елементом дизайну, він несе практичні функції: саме на ньому і встановлено сонячні батареї, які вибирають положення в залежності від положення сонця. Опорою для даху служать білі ребра, а величезне скляне вікно розташоване прямо біля самого входу.

Збудовано музей Завтрашнього Дня в Ріо-де-Жанейро

Виставки музею присвячені таким сучасним глобальним проблемам, як приріст населення, змінам природного клімату, розподілу багатства та іншим цікавим темам.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *