Прозора церква в Лімбурзі – Бельгія

Прозора церква в Лімбурзі - Бельгія.

Сучасне архітектурне мистецтво – це дуже складний і різноплановий напрямок, навколо якого вічно зав’язуються дискусії. Не рідко, коли звичайні глядачі не згодні з критиками і навпаки.

Уряд Бельгії, для агітації сучасного мистецтва, підтримав проект, мета якого в найближчі кілька років поповнити фламандський регіон концептуальними будівлями, популярізуючими сучасну архітектуру. І дебютною роботою в цьому проекті стала Прозора церква в Лімбурзі, з філософською назвою «Читаючи між рядків». Ідея такої настільки незвичайної споруди прийшла місцевим архітекторам.

Прозора церква – це будівля з унікальною конструкцією і заввишки десять метрів. Будівля складається з пластин зі сталі, між якими невеликі щілини. Таким чином, створюється враження прозорості і невагомості. Тим не менш, існує і зворотна сторона медалі: якщо поглянути на церкву з іншого кута (наприклад, зверху), то бачиш абсолютно зворотну картину, де будівля громіздка та важка.

Сам силует храму здійснено в характерному для цього регіону стилі, але хитромудре втілення і серйозний філософський початок, наповнює цю оригінальну сакральну споруду чудовим прикладом оригінального твору сучасного мистецтва.

Далі, про колекторні шафи.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *