Нова система будівництва монолітних конструкцій

Нова система будівництва монолітних конструкцій

Нещодавно компанія “Інов-Буд” запропонувала нову технологію будівництва зовнішніх загороджувальних конструкцій монолітних сейсмостійких будівель. У розробленій інновації вдало поєднується кілька переваг: безпека, комфорт, швидкість монтажу, хороша тепло та звукоізоляція. У складі системи знаходяться чотири компоненти: червоний цегляний блок із зовнішньої та внутрішньої сторони стіни, подвійна тепло і звукоізоляція “Neopor”, комплект кріпильних анкерів та елементи фіксації арматури. При зведенні стіни, система надійно фіксує її окремі компоненти і формує порожнину, призначену для заливки бетонної суміші.

Інноваційний потенціал цієї системи полягає в більш простому і зручному процесі зведення монолітних залізобетонних стін. За новою технологією більшість технологічних операцій відбувається “насухо”: розміщення цегляних блоків, ізоляційних панелей, їх механічне закріплення з обох сторін, установка вертикальної і горизонтальної арматури стіни.

Після виконання цих настановних робіт починається бетонування стіни. Бетон укладається в сформовану системну порожнину і потрапляє всередину цегляних блоків у зонах анкерування, забезпечуючи, після набору міцності, надійну спільну роботу всіх елементів конструкції стіни.

Таким чином, при виконанні кладки стін, немає необхідності у використанні кваліфікованої робочої сили. Для виконання кладки “насухо” не потрібний цементний розчин, спеціальні інструменти, оснащення і механізми. Немає потреби в щоденному постачанні піском, цементом, вапном, водою тощо. Загороджувальні конструкції, виконані за новою технологією, мають відмінні характеристики по теплопровідності (до 0,15 Вт/м2К), що гарантує хорошу теплову і звукову ізоляцію будівлі та комфортні умови проживання. Надалі, при експлуатації будівлі, відзначається значна економія витрат на опалення, кондиціонер, управління і обслуговування.

Терміни будівництва істотно скорочуються. Нові технології в будівництві дозволяють знизити витрати приблизно на 20%, порівняно з традиційними методами. Товщина стіни і тип арматури визначаються проектним розрахунком. Можливість установки системи дозволяє адаптувати її до різних сейсмічних вимог, а зведення стін виходить простим і ефективним процесом.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *