Питання будівництва інноваційного парку в Києві досі не вирішено

Будівництво інноваційного парку в Києві досі не вирішено

Будівництво інноваційного парку Біонік Гілл опинилося під загрозою через політичні амбіції деяких депутатів Київради. Проект інноваційного парку передбачає створення в околицях Києва потужного хай-тек кластеру на зразок Кремнієвої Долини в Америці. Компанія Біонік Гілл будує аналогічні об’єкти по всьому світу, зокрема, в 2014-му році компанією було досягнуто домовленості про будівництво такого кластера в Чикаго.

На тему того, наскільки такий проект був би корисним для української столиці, не варто навіть говорити: залучення потужних іноземних інвестицій і виникнення великої кількості нових робочих місць не завадить жодному місту світу, а в довгостроковій перспективі проект передбачає, що в Україні розпочнеться активне виробництво високотехнологічної хай-тек продукції, що справило б відчутний позитивний вплив на економіку. Тим не менше, партія «Свобода» всіляко перешкоджає здійсненню проекту.

Зважаючи на це, президент компанії звернувся до міського голови української столиці В. Кличка, і запропонував йому створити по цій справі тимчасову комісію Київради. До неї будуть залучені представники від усіх зацікавлених сторін, щоб можна було розглянути проблему з різних боків та знайти оптимальний шлях її розв’язання. Зі свого боку, Біонік Гілл зобов’язується всіляко сприяти діяльності такої комісії.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *