Самий високий будинок Кувейту

Самий високий будинок Кувейту

Завершено будівництво хмарочосу, самої високої на сьогоднішній день будівлі Кувейту — за назвою “Аль-Хамра”, висота якого становить 412 метрів. Архітектурний дизайн багатофункціонального ділового і торгового центру являє собою закручену форму з монолітною кам’яною стіною із південного фасаду. Фасади максимально відкриті для огляду з північної, східної і західної сторони, в той же час зведені до мінімуму з південної сторони, для зменшення впливу сонячного тепла.

Повністю асиметрична форма хмарочосу створюється вигнутими до 130 градусів архітектурними лініями фасаду.

Інноваційний у своєму асиметричному дизайні, 74 поверховий хмарочос, безумовно, є досягненням інженерного мистецтва. Південна стіна, побудована з бетону, яка захищає будівлю від жаркого сонця пустелі і температур, які можуть доходити до 55 градусів.
Вікна на південному фасаді мають невеликий розмір для того, щоб забезпечити вид на місто і пустелю, а також зменшити вплив сонячного випромінювання. Між тим, інші три фасади повністю засклені і відкривають неповторну панораму на навколишній ландшафт.

В “Аль-Хамра”, на площі понад 200000 квадратних метрів, розміщуються приміщення офісів, оздоровчого клубу, театру та елітного торгового центру. Простір просторого холу північного входу обмежений легкими металевими конструкціями, що створюють враження покриття. На півдні біля основи, хмарочос з’єднується з п’ятиповерховим торговим центром. Якщо подивитися на будинок зовні, то створюється враження фігури, покритої тонкою скляною завісою.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *