Які будівництва у світі є найдорожчими?

Найдорожчі будівництва світу

Рейтинг найбільш дорогих будівництв і споруд у світі. Скільки влада тієї чи іншої країни витратила на таке будівництво коштів? Наприклад у Києві, за останні роки найбільший показник вартості витрат на будівельні роботи склав, при реконструкції НСК “Олімпійського” — за джерелами ЗМІ, близько 60 мільйонів доларів.

Циндаоський міст у Китаї

Цей міст розташований у Китаї і є одним з найдовших мостів у світі, довжина якого складає 42 км. Кожен день по ньому проїжджає близько 30 тисяч автомобілів. Витрати на будівництво – $6 мільярдів.

Циндаоський міст у Китаї

Трансаляскінський нафтопровід у США

Цей нафтопровід простягається на відстань 1288 км і перетинає Аляску з півночі на південь. Це один з найбільших нафтопроводів в світі, який належить компанії «Alyeska Pipeline Service Company», що витратила на його будівництво $8 мільярдів. Споруда має свій власний трубопровід, дванадцять насосних станцій і термінал у Валдізе.

Трансаляскінський нафтопровід у США.

Штучний острів Пальма Джумейра в Об’єднаних Арабських Еміратах

Будівництво острова велося в період з 2001 по 2006 роки і за розмірами воно вийшло просто величезним. Площа острова перевищує розміри 800 футбольних полів, завдяки чому його чудово видно з орбіти Землі неозброєним оком. На теперішній час тут є вілли, житлові райони, аквапарк і готелі. На будівництво штучного острова було потрачено $14 мільярдів.

Штучний острів Пальма Джумейра в Об'єднаних Арабських Еміратах

Великий Бостонський Тунель у США

До речі, це саме дороге спорудження за всю історію США. У будівництві восьми-смугової магістралі брало участь понад 5 000 робітників. Не зайвим буде сказати про те, що в цьому тунелі не ловить телефон, так як не встановлені базові станції. А все тому, що епоксидна смола, якою з’єднані стіни навряд чи витримає їх вагу. На будівництво Бостонського Тунелю пішло $14,8 мільярдів.

Великий Бостонський Тунель у США

Аеропорт Чхеклапкок у Гонконгу

Для будівництва цього аеропорту був зроблений штучний острів на якому лежить велика частина споруди. Власне кажучи, саме цим можна пояснити настільки високу вартість на його будівництво, що дорівнює $20 мільярдів.

Аеропорт Чхеклапкок у Гонконгу

Гідроелектростанція «Три урочища» у Китаї

Це найбільша у світі робоча електростанція, розташована на річці Янцзі, недалеко від міста Саньдоупін. Щоб розчистити територію для будівництва водосховища китайська влада переселила 1,3 мільйона людей в інші регіони країни. Витрати на будівництво цієї споруди склали $25 мільярдів.

Гідроелектростанція «Три урочища» у Китаї

Міжнародний аеропорт Аль-Мактум в ОАЕ

Цей аеропорт є одним з найбільших в світі, проте на даний час там частково ведуться незначні будівельні роботи. Після їх завершення аеропорт зможе пропускати більше 160 000 000 пасажирів щорічно. Витрати на будівництво склали майже $33 мільярдів.

Міжнародний аеропорт Аль-Мактум в ОАЕ


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *