У Мілані будуватимуть один із кращих в світі спортивних комплексів

У Мілані будуватимуть один з кращих в світі спортивних комплексів

Найбільша міжнародна компанія ARUP, що займається конструюванням і будівельним дизайном, обнародувала план будівництва в Мілані багатоцільового спортивного комплексу. Центральною його частиною стане сучасний стадіон, навколо якого розмістяться ресторани, готелі, дитячі майданчики, зона відпочинку городян і навіть спортивний коледж.

Компанія, яка має багаторічний досвід будівництва спортивних і видовищних споруд, обіцяє міланцям створити один з найбільш цікавих і сучасних спорткомплексів у світі. Його проект був розроблений шляхом збалансованого поєднання всіх конструктивних елементів, із урахуванням самих передових технологій будівництва споруд такого призначення.

У центрі уваги проектувальників — інтереси глядача. ARUP гарантує максимально можливу видимість арени стадіону з кожного глядацького місця (ретельно прорахована фахівцями компанії), а також широкий спектр послуг для зручності відвідувачів комплексу напередодні, під час і після проведення спортивних заходів.

Одним з інноваційних елементів майбутнього стадіону стане розсувний дах, здатний поглинати шум і захищати глядачів від погодних несподіванок.


Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.