Душовий комплект Oras Natura вміє економити воду

Душовий комплект Oras Natura

З самого свого заснування концерн Oras займається розробкою і створенням продукції, яка базується на інноваціях, і відповідає головним вимогам: дбайливе ставлення до навколишнього середовища, економічна витрата води та електроенергії, зручність, гігієнічність. При цьому не береться до уваги елегантний і непідвладний часу дизайн.

Сьогодні на ринок вийшов новий продукт від концерну Oras – Oras Natura, обладнаний еко-кнопкою. Одне натискання на еко-кнопку в центрі душової головки ручного душа дозволяє скоротити витрати води та енергії до 50% – насолода розкішним душем без жодного компромісу! І найголовніше, який би з режимів не обрано — звичайний, або з еко-кнопкою – все це без якого-небудь збитку для комфорту. При використанні теплої води в будинках, витрачається близько 20% енергії для її розігріву. Економічний режим душового комплекту Oras Natura дозволяє зберігати значну кількість енергії і заощадити кошти.

В душовий комплект для ванної Oras Natura входить душова штанга, тримач для ручного душу, душовий шланг, містка мильниця і гачок. Комплект можна встановити з будь-яким із змішувачів Oras. Монтаж Oras Natura дуже простий, завдяки можливості регулювання відстані між установочними отворами до 740 мм, використовуючи наявні в стіні отвори під кріплення.


Мітки:

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *