Якісний бетон пропонує «Хаус Бетон»

Якісний бетон від «Хаус Бетон», яка ціна?

Від якості бетонного розчину залежить багато чого, і перш за все – міцність і довговічність споруд з нього. Гарантувати їх може продукція компанії «Хаус Бетон», про яку ми і розповімо у статті більш детально.

Загальний огляд

Ця компанія є визнаним лідером серед виробників і постачальників товарного бетону. Об’єднує чотири бетонних заводи, володіє потужною технічною базою із сучасним обладнанням світових брендів. Має також відмінний автопарк, що включає два десятки автобетонозмішувачів Мерседесів і Камазів, зі змішувальними барабанами різної ємності. Всі авто оснащені системою GPS-моніторингу та знаходяться в бездоганному технічному стані, так, як регулярно проходять техогляди.

Співробітники компанії завжди готові надати вичерпну консультацію будь-якому замовнику, незалежно від обсягу замовлення. Вони підкажуть, яким повинен бути склад бетону, для стяжки підлоги. До їх порад варто прислухатися, тому що пред’являються до промислових підлог особливі вимоги – вони мають бути виключно міцними і тривалий час витримувати великі навантаження в процесі експлуатації. Купуючи бетон в компанії «Хаус Бетон», клієнт отримає гарантію витривалості до механічного, термічного та хімічного впливу.

Персонал фірми ввічливий і люб’язний з юридичними і фізичними особами, постійними і випадковими клієнтами. Втім, одного разу скориставшись послугами «Хаус Бетон», ті стають надійними партнерами. Службовці компанії всебічно підвищують свою кваліфікацію, тому з легкістю можуть підказати, як залити бетонні підлоги в домашніх умовах і на виробництві. Причому зробити це швидко і правильно. Тут також практикують доставку бетону за вказаною адресою, а розміщена на сайті онлайн-форма замовлення допомагає виробляти всі розрахунки максимально відкрито і чесно.

Як визначається вартість бетонного розчину?

Завдяки постійному контролю на кожному етапі виробництва, а на фінальній стадії – в лабораторії, що випускається фірмою «Хаус Бетон» товарний продукт характеризується незмінно високою якістю, що надзвичайно важливо. Адже коли готується розчин для фундаменту, його ціна залежить саме від його якості та кількох інших складових. Це:

  • марка бетону (вона відповідає за його міцність на стиск, і чим марка вище, тим, відповідно, і ціна продукту більше);
  • наявність у розчині різних добавок, що забезпечують його водонепроникність, морозостійкість та інші властивості;
  • відстань, на яку бетон повинен бути доставлений;
  • задіяння спецтехніки в ході доставки (міксера або бетоно-насоса);
  • черговість надходження заявки.

Отже, такий бетон варто застосувати у власному будівництві.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *