Чому із кондиціонера капає вода?

Чому із кондиціонера капає вода?

Давайте з’ясуємо важливе питання – чому з кондиціонера тече вода, і що з цим робити? Чи варто викликати майстрів, а чи можливо самостійно виправити проблему?

Адже, кондиціонери досить складні пристрої, від правильної експлуатації яких залежить термін їх служби. Проблеми з даними пристроями обумовлені різними причинами, і не завжди вони залежать від нас.

Головні причини за яких із кондиціонера тече вода

Всього є три причини, що пояснюють таку ситуацію.

Перша причина – кондиціонер давно не чистили. Мабуть, це найпоширеніше положення речей. Дренажний жолоб переповнюється тому, що дренажний канал у місці з’єднання внутрішнього блоку з гофром водного патрубка серйозно засмічений.

Усунення: в дренажну трубку, що виходить на вулицю, потрібно злегка дмухнути, в результаті чого засмічення розгойдається і самостійно вийде за рахунок тиску води, що скупчилася в жолобі кондиціонера. Для цієї процедури можна скористатися пластиковою пляшкою. Якщо до дренажного зливу немає доступу, то несправність усунеться в процесі сервісного обслуговування обладнання.

Друга причина капання води із кондиціонера – дренаж в пластиковій трубці, яка виходить назовні, засмічений. Зазвичай таке явище викликають залітаючі в трубу комахи, де з’являється їх потомство. Найбільш часто така ситуація відбувається, якщо на вулиці відзначається підвищена вологість.

Усунення: в дренажну трубку можна вставити дротик, довжина якого не повинна перевищувати 0,5 метра. У разі, якщо не допоможе, безвідмовним способом буде використання пилососа. В шланг вставляється дренажна труба, а щілина закривається рукою. Вода і бруд витече з дренажної трубки.

Третя причина того, що із кондиціонера тече вода – витік фреону, що призвело до обмерзання випарника, розташованого у внутрішньому блоці.

Усунення: впоратися з даною ситуацією може тільки фахівець, оскільки спочатку з’ясовується причина витоку фреону, і тільки потім усувається проблема. Заправити фреон в домашніх умовах навряд чи вдасться, потрібні спеціальні пристрої й вміння. Крім того — потрібно усунути недолік за допомогою пайки або спеціального клею, що також без спеціального навичка навряд чи вдасться впоратися самостійно.

Отже, ми розглянули три головні причини того, чому може капати вода із кондиціонеру.

Наступне питання: чому не горить лампочка у патроні.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *