Переваги поліуретанових підлог

Поліуретанові підлоги

Поліуретанові підлоги — це наливні покриття, які виготовляються з поліуретанових смол, шляхом замішування двох компонентів. Робоча маса наноситься на бетонну, цементну, керамічну, або будь-яку іншу тверду горизонтальну підлогу. Ідеальна щільність зчеплення з підлогою, плинність, здатність покрити всі дефекти — всі ці важливі характеристики залежать від складу полімерної маси, за якість якої відповідає фірма-виготовлювач.

Технологія монтажу полімерних наливних підлог

Покриття на полімерній основі укладається за технологією інших багатокомпонентних покриттів наливного типу: перед роботою змішується поліуретанова смола із затверджувачем (два компоненти). Далі необхідно слідувати рекомендаціям розробників, зазначених у супровідній документації до продукту. Специфіка зчеплення і затвердіння поліуретанових підлог може відрізнятися від складів інших виробників.

Загальний принцип розподілу робочої маси по поверхні такий: вона вирівнюється під вагою своєї ваги і впливом спеціального інструменту монтажника. Тому готовий робочий розчин не повинен бути занадто густим або рідким, інакше дефектів не уникнути. В ідеалі робоча маса за своєю структурою схожа на олійну фарбу.

Поліуретанові підлоги

Технічні і експлуатаційні особливості

Існує кілька ефективних варіантів поліуретанових наливних підлог, які демонструють:

  • пластичність — робоча полімерна маса рівномірно розподіляється по основі;
  • проникаючу здатність — виключаються дефекти підлоги (штукатурки, бетону, асфальту, кераміки);
  • механічну міцність — зносостійке покриття, довговічне, з високим ударним опором;
  • гладку текстуру — якісне поліуретанове покриття для підлоги повинно ефектно блищати;
  • відмінну адгезію — надійне зчеплення поліуретану з робочою поверхнею;
  • простий монтаж — дотримуючись цих рекомендацій, можна легко і швидко досягнути ідеального результату.

Робоча маса, поки не затвердіє, володіє специфічним запахом, і цей недолік властивий полімерним смолам. При роботі з такими речовинами необхідно дотримуватися правил захисту: користуватися спецодягом, окулярами, не допускати попадання маси на шкіру рук.

Вибір поліуретанового покриття для підлоги

Така продукція успішно застосовується в тих приміщеннях, де потрібна не тільки міцність, довговічність, але і естетичний, акустичний комфорт.

Для влаштування безшовного підлогового покриття в приміщеннях промислових або цивільних об’єктів рекомендується застосовувати «Еластекс»-601П або більш простий і економічний варіант — епоксидні наливні підлоги «Еластекс»-601Е.

Для створення еластично-пружних пористих покриттів на закритих спортивних комплексах та ігрових майданчиках кращим рішенням буде «Еластекс»-601ЕП.

Далі про переваги натяжних стель.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *