Дизайн інтер’єру житла у стилі Прованс

Дизайн інтер'єру кухні, кімнати в стилі Прованс

Стиль Прованс з’явився у Франції, також він є різновидом кантрі. В даний час він дуже поширений в СНД і Європі. Придбав він свою назву від французької провінції, а нагадує квітучі рослини та село, сонце і море. Головними особливостями цього стилю є простота і природність.

Стиль Прованс, що він собою являє?

Колірна палітра для стилю Прованс є головною характеристикою. Стелі і стіни краще всього зробити в пастельних відтінках, щоб вони відтворювали ефект вицвілих на сонці поверхонь. Якщо вирішили створити інтер’єр у квартирі в стилі Прованс, то в цьому випадку чудово підійдуть кольори: бежевий, білий, кремовий, блакитний, блідо-лимонний, теракотовий, лаванди, блідо-зелений, колір морської води, бірюзовий.

Найчастіше при складанні дизайну – проекту житла, дизайнери воліють для декорування стін вибирати декоративну структурну штукатурку, де можна допустити нерівності і просвіти, через які видно кладку. Стіни можна декорувати і дошкою для облицювання, яка в Європейських країнах забарвлюється в білі кольори, а в Україні найчастіше залишають фактуру дерева та природний відтінок. На кухні стіни виконують з плитки, або облицьовують каменем штучним чи натуральним, а також глазурованою цеглою.

Для підлог застосовується теракотова плитка або дошка.

Стиль Прованс воліє стелі світлих тонів, прикрашених балками темного кольору для контрасту.

Для стилю Прованс підходять двері білих квітів, прикрашені квітковим розписом або штучною старовиною. Слід вибирати двері тільки з дерева, це найкращий варіант для цього стилю.

Дизайн квартири в стилі Прованс або кантрі воліє вікна французького варіанту, тобто споруду від стелі до підлоги. Іноді дизайнери вибирають вікна на кілька відділів з рамами, де колір рами завжди білий.

Для підбору меблів також існує стиль Прованс

При виконанні грамотного дизайн-проекту, дизайнер ретельно вибирає меблі, плетені, виконані з дерева або ковані. Елементи зроблені зі сучасних матеріалів: хромовані, скляні і нікельовані не рекомендується застосовувати у цьому стилі. Книжкові шафи, комоди, лавки, тумби з висувними ящиками і масивні столи, дизайнери вибирають, при складанні дизайн – проекту приміщення. Колірні відтінки меблів коричневі або світлі, інколи прикрашаються розписами з квітів.

Дизайн інтер'єру меблів у стилі Прованс-фото
Дизайн інтер'єру кухні в стилі Прованс на фото.
Фото дизайну інтер'єру кімнати у стилі Прованс.

Великі ліжка з кованими ніжками і спинками, плетені крісла, ковані лавки та полички – відмінні меблі для стилю кантрі.


4 коментарі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *