Як видаляють старі шпалери?

Старі шпалери - як їх видалити?

Який ремонт може існувати без наклейки нових шпалер? Одразу виникає запитання, чи потрібно видаляти старі шпалери, і який спосіб є зручним? Якщо у свій час вони були наклеєні якісно, то зняти їх є зовсім непростою справою. Видалення старих шпалер із кімнатної стіни різними традиційними для цього інструментами забирає багато часу і нервів.

Найпростіший і найпопулярніший спосіб видалення шпалер – це просто намочити їх за допомогою вологої губки або ганчірки. Вода частково розчинить старий клей, на який були приклеєні шпалери, і вони будуть відходити від стіни значно легше. Однак бруд, який при цьому виникає, робить такий спосіб швидкого видалення шпалер дуже клопітким.

Існує ще один – «сухий» спосіб швидкого видалення будь-яких старих шпалер зі стіни у кімнаті. Для цього потрібно просто нагріти праску, потім відключити її від електропостачання. Не даючи охолонути попрасувати нею шпалери на стіні через вологу тканину. Після такої обробки швидко видалити старі шпалери зі стіни буде зовсім нескладно.

Зауважимо, що перед наклейкою нових шпалер потрібно буде помити стіну, або протерти вологою ганчіркою, щоб видалити залишки старого клею.


Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *