Установка і монтаж джакузі

Установка та монтаж джакузі в м. Києві

Установка і монтаж джакузі у Києві компанією «Сифон-Майстер» дозволить уникнути можливих негативних наслідків, якими чревата зайва самостійність в цьому питанні.

Грамотний монтаж джакузі – процес, який під силу тільки професіоналові!

Скажений ритм сучасного життя диктує нові тенденції, саме тому багато українців відмовляються від встановлення ванн на користь джакузі – відмінного місця для оздоровлення та розслаблення. Дозволити собі таку гідромасажну ванну, і правильно виконати її монтаж, можуть далеко не всі, так як установка джакузі вимагає певних знань, досвіду, інструментів, і безумовно, бажання.

Специфіка монтажу гідромасажної ванни

Якщо для монтажу звичайної ванни необхідно лише мати знання у сфері сантехніки та мати уявлення про систему підключення до каналізаційних комунікацій, то з джакузі ситуація складніша, так як це передбачає підключення до електромережі. У зв’язку з цим, краще всього доручити дану роботу спеціалістам, які працюють в компанії «Сифон-Майстер».

Монтаж джакузі передбачає дотримання цілого ряду умов, нехтування якими може обернутися непередбачуваними наслідками. Наприклад, для розміщення двигуна, що відповідає за утворення повітряних бульбашок, під гідромасажною ванною повинно бути достатньо місця, тому висоту джакузі слід відрегулювати за допомогою спеціальних ніжок, дотримуючись ідеальної горизонталі.

Ціна наслідків непрофесійної та неякісної установки може в кілька разів перевищити витрати на оплату послуг майстра, який має досвід у даній сфері. Помилки в процесі з’єднання зливних отворів і стоку каналізації, а також в ході підключення до електромережі, можуть коштувати непомірно багато. Якщо щоденний збір води з підлоги ванної кімнати і сварки з сусідами з приводу систематичного вибивання пробок у всьому під’їзді не входять у ваші плани, то краще не ризикувати і відразу звернутися за допомогою до професіоналів, які працюють в нашій компанії, мають необхідний багаж навичок, знань та інструментів.

Що передбачає встановлення джакузі?

Джакузі – це не просто домашня ванна з підігрівом і масажем, а досить складна система. Професійна установка джакузі передбачає використання спеціального монтажного набору і кріплень для стін. Домашні «умільці» нерідко нехтують обробкою герметиком всіх стиків між поверхнею гідромасажної ванни і стінами. Ті, кому відомо про таку необхідність, найчастіше роблять це неправильно, адже працювати з герметиком потрібно при наповненому водою джакузі, коли навантаження рівномірно розподілене на всі ніжки.

Монтаж джакузі передбачає:

  • підключення до електроживлення;
  • виведення блоку системи контролю двигуна в область доступну для подальшого обслуговування;
  • підключення шлангів до холодного та гарячого водопроводу;
  • встановлення рівня поверхні;
  • заземлення для захисту від короткого замикання.

Правильніше всього буде — довірити це київським фахівцям від «Сифон-Майстер», які знають свою роботу від А до Я.

Далі порада про те, що робити, якщо засмітився унітаз.


Мітки:
Один коментар

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *